Grinder s textem

CBD GANG dvoudílná drtička na bylinky či tabák. Je vyrobena z hliníku a vyfrézovaná z jediného kusu materiálu, což jí zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Má magnetický zámek a velice ostré hroty pro snazší drcení.

INFORMACE O PRODUKTU:

  • Složení: 100% hliník
  • Rozměr: 63mm
  • Balení obsahuje ochranný sáček

 

390 Kč
Dostupnost: Skladem
Grinder s textem
grinder text1
Tip

Detailní popis produktu

Naše drtička představuje dokonalou kombinaci vysoce pevného materiálu a špičkového designu, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.
Je vyrobena z jediného kusu hliníku, což zaručuje nejenom vynikající odolnost, ale také mimořádně dlouhou životnost.
Když si pořídíte tuto drtičku, můžete být jisti, že vám bude sloužit po dlouhá léta.
 
Vysoká kvalita materiálu
Je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku, který je známý svou pevností a odolností. Díky tomu odolá náročnému použití a zůstane v perfektním stavu i po mnoha letech.
 
Jedinečný design
Je vyfrézovaná z jediného kusu hliníku, což nejenom poskytuje elegantní a moderní vzhled, ale také zvyšuje její trvanlivost. Je to design, který vás jistě osloví.
 
Magnetický zámek
Drtička je vybavena magnetickým zámkem, který udrží vaší směs v bezpečí a zabraňuje nechtěnému otevření. Vaše zásoby budou vždy v pořádku.
 
Ostré hroty
Disponuje velmi ostrými hroty, které umožňují snadné a rychlé drcení. Tato drtička není jenom praktickým nástrojem, ale také stylovým doplňkem pro vaše každodenní rituály.
 
Nechte se unést jejím kvalitním zpracováním a jedinečným designem. Užijte si dokonalý zážitek s naší drtičkou, která vám bude věrně sloužit po mnoho let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: